MX Player

Video oynatıcı ve düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 39.1 MB
  • Version 5.3.7
  • Dil İngilizce
  • Firma J2 Interactive
Tüm formatları içerisinde barındıran ses desteği ile kullanıcılarına sunulan MX Player uygulamasında gelişmiş donanım hızlandırması da bulunuyor.

En güçlü video oynatıcılardan biri olan MX Player; altyazı desteği de sunan ücretsiz bir uygulamadır. Mobil cihazınızın donanımına uygun performansı sizlere sunan bu uygulama, ilk çok çekirdekli kod çözme işlemini de gerçekleştirmektedir. Çift çekirdekli cihazlarda yapılan test sonuçlarına bağlı olarak tek çekirdekli cihazlardan yüzde 70 oranında daha fazla performans gösterildiğini ortaya koyan MX Player uygulaması pek çok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Altyazı konumunun da belirlenmesine olanak sağlayan bu uygulamada metin boyutunu da dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

AC-3, MP3, AAC gibi pek çok ses formatını destekleyen bu uygulama gelişmiş donanım hızıyla kullanıcılarına rahat bir kullanım sunuyor. Dokunmatik ekran sayesinde kolayca sürükleme, yakınlaştırma, uzaklaştırma işlemleri gerçekleştirebileceğiniz bu uygulamada sağa ve sola çevirme seçenekleri de mevcut.

Metin boyutunu isteğinize göre ayarlayabileceğiniz MX Player uygulamasında bir sonraki metne gitmek için ileri-geri kaydırma, metni aşağı-yukarı taşımak için altyazı hareketlerini kullanabilirsiniz.

Ayrıca çocukların kullanımı için geliştirilmiş kilitlerde bulunmaktadır. Bu kilitleri kullanarak çocuklarınızın arama yapmasına ve başka uygulamaları kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
MX Player indir
DİĞER SÜRÜMLER